ANA SAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ+ EĞİTİMLERİMİZ+ İLETİŞİM
Kalite ve Gıda Güvenliği Danışmanlığı
ODES Danışmanlık olarak Kalite Yönetim Sistemleri ve prosese yönelik Gıda Güvenliği danışmanlık projelerinde kuruluşa özgü farklılıkları dikkate alarak işletmelere özel çalışmalar hazırlamaktayız. Bu doğrultuda müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak sektör özelinde danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Danışmanlık hizmetleri: Gıda, Kozmetik, Lojistik ve Ambalaj ürünleri için Etiket Mevzuatı, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri süreçlerini kapsar.

SERTİFİKA

ODES Katılım Sertifikası

İLGİLİ ALANLAR

#Kalite ve Gıda Güvenliği #Kalite #Gıda #Güvenlik

Kalite ve Gıda Güvenliği

ODES Danışmanlık, tüm gıda zincirini ve gıdaya eşdeğer (ambalaj, kozmetik, lojistik) endüstrileri her yönüyle ele alan bir organizasyondur. Sektöre özgü deneyim sahibi birçok uzmanın bir araya geldiği ODES Danışmanlık’tan kalite, üretim, mevzuat, ar-ge ve teknik personel istihdamı dahil danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi için sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz belgelendirme sürecinizi başarılı bir şekilde tamamlamanıza katkı sağlar.

Danışmanlık hizmetimiz ile sadece ihtiyacınız olan işe özgü hizmet alarak tasarruf edersiniz. Danışmanlık hizmetlerimizde prensibimiz firmanıza özel sistemi sizlerle birlikte kurmak ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır.

En Çok Alınan Eğitimlerimiz