ANA SAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ+ EĞİTİMLERİMİZ+ İLETİŞİM

HİZMETLERİMİZ

Buraya bir yazı istiyorum 1 paragraf ve hizmetlerimiz içinde 1 tane ..

İş kazaları nedeniyle dünyada her gün yaklaşık 5000 kişi, yılda ise 2 milyon kişi yaşamını yitiriyor. Ülkemiz ölümlü iş kazası oranlarında Eurostat verilerine göre Avrupa’da ilk sırada, ILO verilerine göre dünyada ikinci sırada yer alıyor. Yaşanan iş kazaları ve ölümcül kazalar İş Sağlığı ve Güvenliği kavramının doğru analiz edilmesiyle azaltılabilir. ODES Danışmanlık, tüm tehlike sınıflarındaki işletmelere hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Ana hizmetlerimiz arasında Kalite ve Gıda Güvenliği Danışmanlığı hizmeti de bulunmaktadır.

Tüm Hizmetlerimiz

Acil Durum Eylem Planı

Acil durum eylem planının ne olduğu anlayabilmek için öncelikle acil durum kavramının belirlenmesi gerekmektedir.

İNCELE

Hijyen Denetimleri

İç Denetim, kanun düzenlemelerine, sözleşmelere, müşteri şartlarına ya da yönetim sistemi gerekliliklerine uygunluğun ölçülmesidir.

İNCELE

İş Güvenliği Uzmanlığı

İş sağlığı ve iş güvenliği alanında görev yapmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı..

İNCELE

İş Yeri Hekimi

Yüksek Öğretim Kurumu tarafından onayı bulunan Herhangi bir Tıp fakültesini bitirip Hekimlik diplomasına sahip olan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca ..

İNCELE

Kalite ve Gıda Güvenliği Danışmanlığı

ODES Danışmanlık olarak Kalite Yönetim Sistemleri ve prosese yönelik Gıda Güvenliği danışmanlık projelerinde kuruluşa özgü farklılıkları ..

İNCELE

Mobil Sağlık Hizmeti

İşyerleri, çalışanlarının sağlık muayenelerini düzenli olarak yaptırmak için İş Sağlık Müdürlüklerinin yetkilendirdiği OSGB’lere başvurması gerekir.

İNCELE

Ölçüm ve Mühendislik Hizmetleri

İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı işletmelerin gerekli durumlarda işyeri ortam ölçümleri yaptırması şart koşmuştur.

İNCELE

Risk Değerlendirmesi

ODES Danışmalık İstanbul’da iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktadır. ODES Danışmalık çözüm ortakları ile etkin bir hizmet ağı kurmuş olup Türkiye'nin her noktasına bu hizmetleri sağlamayı amaçlamaktadır.

İNCELE